Dom zdravlja Andrijevica dobitnik je priznanja za društveno odgovorni doprinos u oblasti dobrovoljnog davalaštva krvi, koje je danas uručeno u organizaciji Crvenog krsta Crne Gore povodom Dana dobrovoljnih davalaca krvi.

Priznanje je u ime ustanove primila direktorica Milica Račić, kao potvrdu kontinuirane podrške koju Dom zdravlja Andrijevica pruža aktivnostima dobrovoljnog davanja krvi, promociji humanosti i jačanju svijesti o značaju davalaštva krvi u lokalnoj zajednici.

Ovo priznanje predstavlja još jednu potvrdu društveno odgovornog djelovanja Doma zdravlja Andrijevica i posvećenosti zaposlenih unapređenju zdravstvene zaštite i podršci inicijativama od značaja za građane.
Na svečanosti koju je organizovao Crveni krst Crne Gore uručena su priznanja pojedincima i institucijama koje su dale poseban doprinos razvoju i unapređenju dobrovoljnog davalaštva krvi u Crnoj Gori.